TR EN PY ﺔﻴﺑﺮﻌﻟﺍ
 
KURUMSAL DOWNLOAD REFERANSLARIMIZ SERVİS FORMU İLETİŞİM
BROX
 
 
KURUMSAL
 
 
 

  firma ünvanı ile 1991 yılında  kurulmuş ve ilk üretimine BROX markası adı altında Doğal Gaz Sıvı Yakıtlı Brülörleri ile başlamıştır. Planlı çalışması, genişlemiş ürün yelpazesi ve kaliteli üretimi sayesinde 13 yıl gibi kısa bir sürede pazarda tercih edilen bir isim haline gelmiştir.

 


ELEKTRO DİNAMİK standart imalatları haricinde demir çelik haddaneleri, aluminyum, bakır, seramik, cam sanayi ve buna benzer birçok alanda kullanılmak üzere özel Gaz Proses Brülörleri üretip yurt içinde ve dünya çapında 10 ülkede ürün ve proje bazında çalışmaktadır. BROX markası olarak Rusya ve Arap ülkelerinde bir çok sanayi kuruluşuna ürünlerini satmaktadır. Bu konudaki ürünleri pazarlama çalışmaları da devam etmektedir.
 

ELEKTRO DİNAMİK hızlı bir şekilde üretim kalitesini arttırmak, imalat kapasitesini yükseltmek için yıllık karının %70'lik kısmını yatırımda kullanmakta ve aynı zamanda AR-GE çalışmaları için ciddi bir bütçe ayırmaktadır. Şu andaki imalat kalitesi için TSE ve GOST-R standartları kullanılmaktadır. Ayrıca ISO-CE çalışmaları devam etmektedir.
 

Elektro Dinamik, endüstriyel yakıcılara ilişkin detay, proje deneyimi ve köklü bilgimiz ile çözüm ortağınız olmaktır. Maksimum ekonomik verimliliğe odaklanmış gelecekteki gelişimlere açık, modern sahada kanıtlanmış yöntemler ve teknolojiler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişme konusunda mükemmeli yakalayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacaktır.

 
     
SERTİFİKALAR
 
MENU
 
  KURUMSAL
REFERANSLARIMIZ
SERVİS FORMU
İLETİŞİM
BRÜLÖRLER
PROSES BRÜLÖRLERİ
ROTATİF ÇANAKLI BRÜLÖRLER
BUHAR KAZANLARI
BUHAR JENERATÖRLERİ
KIZGIN YAĞ KAZANI
SICAK SU KAZANI
SU BORULU BUHAR KAZANI
YOĞUŞMALI KAZAN
MARINE TİP KAZANLAR
OTOMASYON
ÖZEL PROJELER
GAZ İSTASYONLARI
       
ARAMA
 
 

Pikare 2018